Bejelentkezés

Felhasználónév

Jelszó



Még nem regisztráltál?
Regisztráció

Elfelejtetted jelszavad?
Új jelszó kérése

Partnereink

zsarnoczai.hu

zsarnoczai.hu

zsarnoczai.hu

szallasok.co.hu

szallasok.co.hu
zsarnoczai.hu


mlnet.hu

Gyulai Kulturális és Rendezvényszervező Nonprofit Kft.

Bagyinszki Galéria

Üzenőfal

Üzenet küldéséhez be kell jelentkezni

Még nem küldtek üzenetet

III. Gyulai Kolbász- és Sódarmustra eredmények

Hírek
A verseny eredményei:


Füstöltáru verseny magánszemélyek:

Sonka kategóriában- I. díj Fabiszné Pántya Erika – Gyula
Darabolt, kötözött sonka kategóriában – I. díj Zsiga Gyula – Gyula
Szalonnafélék kategóriában- I. díj Bogár István – Gyula
Különdíjak: Knyihár Mihály – Békéscsaba
Kolozsi István – Gyula
Petrina Sándor – Gyula
Kovács József Böllérkellék kereskedő Különdíja - Szilasi H. Tamás – Orosháza
Farkas András Különdíja - Bojtor Ottó – Pécs

Füstöltáru verseny húsipari termékgyártók

Sonka kategóriában – I. díj Zádorhús – Budapest
Darabolt comb kategóriában – I. díj Békési Húsfeldolgozó Kft- Békés
Szalonnafélék kategóriában – I. díj Pidó Húsbolt –Békéscsaba
Különdíjak:
Szarvas sonkáért Dónáth Élelmiszer Kft – Nagykőrös

Idén is meghirdetésre került Sonkakirály cím mely egyben a Füstöltáru verseny fődíja:

Az idei esztendőben kapta – Veres András – Gyula, 42kg-os sonkája




A III. Gyulai Kolbász- és Sódarmustra díszvendége a Magyar Sonkalovagrend Bábolnáról. A Sonkalovagrend a sonka kategória idén is felajánlott egy különdíjat, melyet Fabiszné Pántya Erika kapott, Kecskés Jánostól a Sonkalovagrend tagjától.

Szárazkolbász verseny

Magánszemélyek kategória:
• II. díj – Szilágyi Sándorné – Békéscsaba
• I. díj – Csörnyei Ákos– Orosháza
Különdíj:
• Erdélyi Konyha Gasztronómiai Magazin különdíja - Győri Gábor - Gyula
• Gyula Város Különdíja - Volosinovszki Zoltán – Gyula


Termékgyártó kategória:

• III. díj – Molnár Attila – Kézdivásárhely
• II. díj – Gyulai Húskombinát Zrt – Gyula
• I. díj – Békési Húsfeldolgozó Kft – Békés
Gyulai Kolbász- és Sonkatúra

Nyertesei:


• Nagy Zoltán – Békés
• Bárány Zoltán – Szeged
• Halász Benedek – Pomáz
• Dr. Molnár István – Kápolnásnyék
• Csányi Imre – Szatymaz
• Tóthfalvi Ibolya – Budapest

A nyerteseket levélben is értesítjük!



I. Gyulai Médiagyúrás


Eredmények:

Különdíj – Krislil csapata
Különdíj – Nyugati Jelen csapata
Különdíj – Gyulai Hírlap csapata
Különdíj – Blikk- Népszabadság csapata
Különdíj – Élelmiszer Szaklap csapata
III. díj – Székelyhon csapata
II. díj – Békés Megyei Hírlap csapata
I. díj - Rádió1 csapata



EREDMÉNYEIKHEZ, NYEREMÉNYEIKHEZ SZERETETTEL GRATULÁLUNK!





Hozzászólások

Még nem küldtek hozzászólást

Hozzászólás küldése

Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.

Értékelés

Csak regisztrált tagok értékelhetnek

Jelentkezz be vagy regisztrálj

Még nem értékelték

Bannerek

Partner




Generálási idő: 0.01 másodperc
1,323,742 egyedi látogató